Charakterystyka folii

Folia OWV czyli Folia One Way Vision jest folią perforowaną (dziurkowana), częściowo przepuszczającą światło, umożliwiając przy tym widoczność z jednej ( wewnętrznej ) strony. Stosowana tylko dla reklam umiejscowionych na przeźroczystych powierzchniach.
Zastosowanie: witryny, drzwi, szklane fasady, reklama na szybach pojazdów


Folia monomeryczna to folia samoprzylepna ogólnego zastosowania stosowana zarówno w reklamie wewnętrznej jak i zewnętrznej, przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie.
Zastosowanie: naklejki małego i dużego formatu, tablice reklamowe, witryny, ściany, elewacje, mebli, płaskie powierzchnie pojazdów.
Rodzaje: matowa i błyszcząca


Folie ploterowe – Kolorowe folie dedykowane dla ploterów tnących przeznaczone do produkcji funkcjonalnych i dekoracyjnych reklam zewnętrznych i wewnętrznych, dostępna w 60 kolorach z powierzchnią błyszczącą i matową.
Reklamy wycinane ploterowo spotkać można na witrynach, tablicach reklamowych, wszelkiego typu płaskich powierzchniach, pojazdach itp.


Folie matujące i dekoracyjne. Folie “ozdobne” stosowane w reklamie zewnętrznej i wewnętrznej mające na celu uatrakcyjnienie przestrzeni. Część folii umożliwia wykonie dowolnego nadruku solwentowego, część przeznaczona jest do wycinania elementów reklamowych ploterem. Wyróżniamy:

Folie matujące – efekt szronionego (mrożonego) szkła
Folie witrażowe
Kolorowe, przeźroczyste folie matujące i ozdobne
Folie metalizowane
Folie świecące
Folie tablicowe


Folia wylewana. Elastyczna folia ogólnego zastosowania przeznaczona do produkcji reklam montowanych na nieregularnych powierzchniach. Idealna do wyklejanie bardzo trudnych powierzchni, dedykowana do aplikacji na pojazdach.